Beykoz ev eşyası depolama Firmamız yurt içi eşya depolama ev ve iş yeri taşımacılığı ve ev eşyası depolama hizmeti vermektedir. Firmamıza ait araç, kaliteli malzeme ve ekipman işinde uzman profesyonel ve öz sermaye ile ülkemizde ihtiyaç duyulan ciddi güvenilir taşımacılık hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak Avrupa standartların da verir.Birçok yerli ve yabancı firma ve yabancı firma çalışanlarına gerek yurt içi gerek yurt dışı eşya taşımalarında eşyalarını profesyonelce, alışagelmiş dışında farklı olarak en iyi standartlarında transferini gerçekleşmektedir. Türkiye’nin ender firmalarından olup;evden eve eşya taşıma sektöründe  hizmet veren firmalar arasında referanslı müşteri potansiyeli en fazla olan firmalardan biridir. Askerlik, seyehat, yurt dışı olanakları ve benzeri durumlarda hem güvenlik hem maddi açıdan sizlere istanbul ev eşyası depolama depolama hizmeti sunmaktayız.

Beykoz ev eşyası depolama

Beykoz ev eşyası depolama Hizmetlerimiz Tüm İstanbul genelinde Ev Eşyası Depolama  yada kurumsal eşya depolama faaliyetleri ile sürdürülmektedir. Firmamız depolama ihtiyacından doğan talepler doğrultusunda gerekli fizilibite çalışmalarını yaparak eşya depolama hizmeti vermeye başlamıştır. Eşyalarınız depolamadan önce exsperlerimiz tarafından yerinde tespit edilerek aylık depolama ve nakliye ücretini belirler. İstenilen zaman eşyalarınız evinizden teslim alınarak güvenli ve sigortalı olan depolarımıza nakledilir.Depolarımızda eşyalarınız başka eşyalardan ayrı bölümlerde tutulur. İstanbul tüm semtlerinde tam ev eşyası,parça eşya,ofis eşyası sorunlarınızla daima yanınızdayız. Şirketinizin kıymetli evraklarınızı,dosyalarınızı,arşivlerinizi her türlü ürünlerinizi özel güvenlikli,rutubetsiz,yangına,sele hırsızlığa  deprem ve doğal afetlere karşı sigortalı güvencesi ile depolayabilir ayrıca nakliye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama hizmetinde ilk olarak talep etmiş olduğunuz gün ve saate uzaman kadromuz ve aracımız kapınıza yanaşır, daha sonra eşyalarınız uçdan uca sökülür, uzman personellerimiz tarafından ambalajlama işlemine koyulur yaklaşık 1 saat kadar sürede eşyalarınızın tamamı ambalajlanılır ve üstüne ne oldukları yazılır.

AMBALAJLAMA : Beyaz eşyalarınız ilk olarak  tesisatçımız tarafından bağlantıları sökülür sonra ki işlemse streşlenir daha sonra havalı pıtpıt sarılarak üstüne ne olduğu yazılarak taşıma işlemine koyulur.

Mobilyalarınız : Mobilyalarınız marangoz personelimiz tarafından sökülür vidaları üstüne bantlanılarak battaniye ile sarılır daha sonra ise taşınma sürecine girer.

Elektronik eşyalarınız : Elektronik eşyalarınız elektrikçi personelimiz tarafından bağlantıları sökülür yumuşak köpüklü karton kutularımıza koyulur ve üzerine ne olduğu yazılır depolama alanında özel elektronik eşya bölümünde isminizin yazılı olduğu raflara yerleştirilir.