Ulusoy Evden Eve Nakliyat kalitesini ve taşımacılık konusundaki kalitesini kanıtlamış olan Beykoz nakliyat firması siz değerli müşterileri için taşımacılıktaki en uygun fiyatları vermektedir ve bunu yaparken kaliteden hiç bir ödün vermemektedir. Ofis , fabrika nakliyat gibi işlerde fiyatlarının neye göre belirlendiği çoğu insanın aklinizi kurcalayan ön önemli unsurdur bunu şöyle açıklayabiliriz. Her firmanın kurumla amacı kar yapmaktır evden eve nakliyata da bu değişmez her firma karını farklı kriterlere göre yapmaktadır.

Beykoz içinde farklı fiyatlar, İstanbul il sınırları içi için farklı fiyatlar belirlenmektedir. Mesafenin yanında evin kaç oda salon olduğu ve kaçıncı kattan kaçıncı kata gittiği çok önemlidir. Bu söylediğim kriterlerin yanında tabi ki belli bir kar oranıyla size bir fiyat verilmektedir.

Sigortalı Taşının

Beykoz’da asansörlü evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini ilk sunan firma olma özeliği taşıyan   istediğiniz gün ve saate size kaliteli taşımacılık hizmeti sunak için bir telefon uzaklığındadır. Arayıp yukarıdaki kriterleri belirtiğiniz zaman indirimli ev taşıma fiyatlarımızdan yaralanabilir. Asansörlü  hizmetinden ekstra hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profesyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır

Personelimizin çalışma potansiyeli ve taşıma fiyatlarında esneklik sağlayan,  başta sağlamakta olduğu güven ve müşterinin memnuniyetiyle referans almaktadır. Mobilya eşyalarınızın de montaj hizmeti vermekteyiz ayrıca paketleme konusununsa profesyonel eleman kadromuzla  paketleme ve ambalajlama sıklığını ortadan kaldırıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde size fiyatlarda yardımcı olan ekspertiz gönderiyoruz buna güre yaptığımız analizle ev eşyalarınızın sığa bileceği standart bir araç tahsis ediyoruz tabi ki taşıma sürecinde eşya sahibiyle yapılan anlaşmalar ve protokoller Avrupa Standartlarına uygun olarak hazırlanmış ve dünya çapında taşımacılık kalitesine ulaşmış durumdayız. Güvenilir bir taşımamı istiyorsanız sadece bize ulaşmanız yeterli…

Profesyonel Hizmet

Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Lojistik alanında müşterilerimize söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Türkiye evden eve nakliyat piyasasında adımızdan söz ettirerek sektöre yön veren firmalar içerisinde olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız işlerde güven, özveri, müşteri memnuniyeti, doğru zamanda doğru yerde olma, taşınacak ürünün maksimum güvenliğini sağlama şirketimizin lojistik temel ilkeleri arasında yer almaktadır.
Şirketimizin genel merkezi İstanbul da bulunmaktadır İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında seçkin profesyonel taşıma firmasıyız.